Wszystkie wpisy, których autorem jest Anna Bielecka

Po nagrody w konkursie :-)

21.05.2017r. w Muszli Koncertowej Parku Zdrojowego w Cieplicach wręczono nagrody i dyplomy laureatom XVII edycji konkursu plastycznego – „Kocham Cieplice – moje rodzinne miasto”.

Nasz uczeń – Norbert Kowalik z kl. I T był bezkonkurencyjny w swojej grupie wiekowej. Za swoją konkursową fotografię „zgarnął” wszystkie możliwe nagrody.

Serdecznie gratulujemy.

Ślubowanie klas wojskowych

Dnia 21.03.2017roku w naszej szkole odbyła  się uroczystość ślubowania uczniów klas technikum o profilu wojskowym.  To ważny dzień dla szkolnej społeczności, dlatego miło nam było gościć przedstawicieli władz miasta, starostwa jeleniogórskiego, Związku Żołnierzy Wojska Polskiego i 23 Śląskiego Pułku Artylerii z Bolesławca oraz rodziców i bliskich naszych uczniów. Patronami uroczystości byli dwaj wielcy Polacy: Tadeusz Kościuszko i Józef Piłsudski, którym poświęcony był krótki program artystyczny. Następnie uczniowie klas wojskowych złożyli uroczystą przysięgę. Na koniec bohaterowie tego dnia zaprezentowali  pokaz musztry. Było coś miłego nie tylko dla ducha, ale i ciała, po uroczystości bowiem uczniowie i goście mogli  w swobodnej atmosferze przy cieście i kawie obejrzeć  filmik zrealizowany przez szkolną ekipę filmową, a także pokaz zdjęć ze zmagań na zawodach i poligonach.

Materiał:
24jgora.pl
jelonka.com