Archiwum kategorii: E-sport

CS:GO — po drugim dniu.

Po roze­gra­niu meczy w dru­giej gru­pie, awans do ćwierć­fi­na­łów wywal­czy­ły dru­ży­ny Są Gor­si! (pierw­sze miej­sce) i Rekord Skocz­ni (dru­gie miej­sce). Uda­ło się też roze­grać kom­plet meczy w gru­pie 3. Dru­ży­na My Tu Tyl­ko Na Chwi­le nie przy­je­cha­ła więc zaosz­czę­dzi­li­śmy trosz­kę cza­su w kon­tek­ście zacię­tych meczy mię­dzy dru­ży­na­mi Boru­ta, NoLi­fe­Frags i Aqu­alis (nasza dru­ży­na z pierw­szej kla­sy e-sport). Mię­dzy Boru­tą a NoLi­fe­Frags padł wynik 16:14, a Aqu­alis gra­jąc o pierw­sze miej­sce w gru­pie (po wal­ko­we­rze nad nie­obec­ną dru­ży­ną) mia­ła wynik 15:10 (prze­ciw­ko Boru­cie) … i prze­gry­wa­jąc 9 rund z rzę­du prze­gry­wa mecz 15:19. W kolej­nym meczu z NoLi­fe­Frags prze­gry­wa­my 7:16 i final­nie odpa­da­my z tur­nie­ju !!! 🙁
Awans z tej gru­py wywal­czy­ły dru­ży­ny Boru­ta (pierw­sze miej­sce) i NoLi­fe­Frags (dru­gie miej­sce). 
Jutro zaczy­na­my mecza­mi o 9:00 !! Zosta­ło nam 5 meczy grupy4 więc może­my na spo­koj­nie zacząć zgod­nie z roz­pi­ską.

CS:GO — po pierwszym dniu.

Po roze­gra­niu meczy w pierw­szej gru­pie, awans do ćwierć­fi­na­łów wywal­czy­ły dru­ży­ny per_REKTum (pierw­sze miej­sce) i Klub Eme­ry­ta (dru­gie miej­sce). Mie­li­śmy tro­chę pro­ble­mów z kabla­mi, inter­ne­tem i jed­nym kom­pem, któ­re­go final­nie nie uda­ło nam się napra­wić. Opóź­nie­nie to spo­wo­do­wa­ło, że dzi­siej­szy ostat­ni mecz prze­kła­da­my na 8:00 jutro, a co za tym idzie wszyst­kie jutrzej­sze mecze opóź­nią się o godzi­nę. Zoba­czy­my jak jutro się wszyst­ko poto­czy, ale ist­nie­je taka ewen­tu­al­ność, że zosta­nie­my nie­co dłu­żej i też może się oka­zać, że jakiś mecz z koń­ca przej­dzie na kolej­ny dzień.

Turniej CS:GO — informacje

Nawią­zu­jąc do wysła­nej wczo­raj infor­ma­cji do kapi­ta­nów dru­żyn małe pod­su­mo­wa­nie:

1) Gra­my w budyn­ku warsz­ta­tów szkol­nych (200 m od szko­ły). Jak tra­fi­cie do szko­ły to ktoś Was pokie­ru­je we wła­ści­wą stro­nę. Ja pozo­sta­ję z Wami w kon­tak­cie przez FB z wyjąt­kiem okre­su kie­dy będę grał. Inny­mi sło­wy — tam gdzie zawsze.

2) Codzien­nie jestem na miej­scu od 7:30 i mecze zaczy­na­my grać od 8:00 — zazna­czam o 8:00 rusza­my z meczem, a nie się scho­dzi­my, ogar­nia­my sprzęt, roz­grzew­ka itp.  To samo się tyczy kolej­nych meczów. Od momen­tu opusz­cze­nia sta­no­wisk przez poprzed­nią dru­ży­nę odli­cza­my 15 minut i star­tu­je­my. Ramy cza­so­we na pew­no się “roz­ja­dą”, ale po każ­dym dniu będzie korek­ta kolej­ne­go dnia.

3) Dużo jest pytań kie­dy, kto i co. A więc teo­re­tycz­na roz­pi­ska wyglą­da nastę­pu­ją­co.

Wto­rek:

mecz1: Klub Eme­ry­ta vs Bir­dy Team (nazwy wciąż brak) — 8:00
mecz2: Zły Gaming vs per_REKTum9:00
mecz3: zwy­cięz­ca mecz1 vs zwy­cięz­ca mecz210:00
mecz4: prze­gra­ny mecz1 vs prze­gra­ny mecz211:00
mecz5: prze­gra­ny mecz3 vs zwy­cięz­ca mecz412:00

I tu koń­czy­my z grupą1 i zaczy­na­my gru­pę 2:

mecz6: Rekord Skocz­ni vs Są Gor­si!13:00
mecz 7: Natio­nals vs Blu­eBer­ry14:00

Jeśli opóź­nie­nie nie będzie więk­sze niż godzi­na przed ostat­nim meczem zagra­my ich 7. Jeśli więk­sze, ostat­ni mecz prze­cho­dzi na 8:00 dnia następ­ne­go i wszyst­ko się prze­su­wa o godzi­nę.

Śro­da:

Kon­ty­nu­uje­my gru­pę 2:

mecz1: zwy­cięz­ca mecz6 vs zwy­cięz­ca mecz78:00
mecz2: prze­gra­ny mecz6 vs prze­gra­ny mecz79:00
mecz3: prze­gra­ny mecz1 vs zwy­cięz­ca mecz210:00

I tu koń­czy­my z grupą2 i zaczy­na­my gru­pę 3:

mecz4: Boru­ta vs NoLi­fe­Frags  — 11:00
mecz5: My Tu Tyl­ko Na Chwi­le vs Aqu­alis12:00
mecz6: zwy­cięz­ca mecz4 vs zwy­cięz­ca mecz513:00
mecz7: prze­gra­ny mecz4 vs prze­gra­ny mecz514:00

Tutaj bez wzglę­du na opóź­nie­nia skoń­czy­my przed meczem decy­du­ją­cym o awans z dru­gie­go miej­sca trze­ciej gru­py. Jeśli się nało­żą opóź­nie­nia z wtor­ku to gra­my aż do roze­gra­nia meczu 7.

Czwar­tek:

mecz1: prze­gra­ny mecz6 vs zwy­cięz­ca mecz78:00

i tu koń­czy­my gru­pę 3 i zaczy­na­my 4. W gru­pie 4 zaszła zmia­na. Z tur­nie­ju zre­zy­gno­wa­ła dru­ży­na Benc, a zastą­pi ją dru­ży­na Tęczo­we Motyl­ki.

mecz2: Nice2Know vs Adver­sa9:00
mecz3: RAK RONK vs Tęczo­we Motyl­ki10:00
mecz4: zwy­cięz­ca mecz2 vs zwy­cięz­ca mecz311:00
mecz5: prze­gra­ny mecz2 vs prze­gra­ny mecz312:00
mecz6: prze­gra­ny mecz4 vs zwy­cięz­ca mecz513:00

Roz­pi­skę ćwierć­fi­na­łów zro­bię wg. opu­bli­ko­wa­nej tabel­ki po zakoń­cze­niu meczy eli­mi­na­cyj­nych.

4) Przez cały czas trwa­nia tur­nie­ju będzie moż­li­wość kon­sump­cji. Zaku­pi­li­śmy dla Was cia­stecz­ka, palusz­ki, her­ba­tę (jest czaj­nik i ter­mo­sy), soki, mle­ko, kawę, cukier, jakiś chle­bek, pasz­te­ty, krem cze­ko­la­do­wy i orze­cho­wy, dże­my itp.

5) Oso­by zacho­wu­ją­ce się nie­wła­ści­wie, obra­ża­ją­ce innych gra­czy, prze­kli­na­ją­ce, oszu­ku­ją­ce itp. będą usu­wa­ne z tur­nie­ju ze skut­kiem natych­mia­sto­wym.

6) Nie będzie trans­mi­sji w inter­ne­cie — łącza na warsz­ta­tach jed­nak nie dają rady.

7) Zapra­sza­my na tur­niej nie tyl­ko gra­czy, ale też Waszych kibi­ców i zna­jo­mych.  Mecze będzie­cie mogli obej­rzeć przez rzut­nik w osob­nej sali nie prze­szka­dza­jąc gra­czom pod­czas roz­gryw­ki.

Turniej CS-GO — informacje

Nawią­zu­jąc do wysła­nej wczo­raj infor­ma­cji do kapi­ta­nów dru­żyn małe pod­su­mo­wa­nie:

1) Gra­my w budyn­ku warsz­ta­tów szkol­nych (200 m od szko­ły). Jak tra­fi­cie do szko­ły to ktoś Was pokie­ru­je we wła­ści­wą stro­nę. Ja pozo­sta­ję z Wami w kon­tak­cie przez FB z wyjąt­kiem okre­su kie­dy będę grał. Inny­mi sło­wy — tam gdzie zawsze.

2) Codzien­nie jestem na miej­scu od 7:30 i mecze zaczy­na­my grać od 8:00 — zazna­czam o 8:00 rusza­my z meczem, a nie się scho­dzi­my, ogar­nia­my sprzęt, roz­grzew­ka itp.  To samo się tyczy kolej­nych meczów. Od momen­tu opusz­cze­nia sta­no­wisk przez poprzed­nią dru­ży­nę odli­cza­my 15 minut i star­tu­je­my. Ramy cza­so­we na pew­no się “roz­ja­dą”, ale po każ­dym dniu będzie korek­ta kolej­ne­go dnia.

3) Dużo jest pytań kie­dy, kto i co. A więc teo­re­tycz­na roz­pi­ska wyglą­da nastę­pu­ją­co.

Wto­rek:

mecz1: Klub Eme­ry­ta vs Bir­dy Team (nazwy wciąż brak) — 8:00
mecz2: Zły Gaming vs per_REKTum9:00
mecz3: zwy­cięz­ca mecz1 vs zwy­cięz­ca mecz210:00
mecz4: prze­gra­ny mecz1 vs prze­gra­ny mecz211:00
mecz5: prze­gra­ny mecz3 vs zwy­cięz­ca mecz412:00

I tu koń­czy­my z grupą1 i zaczy­na­my gru­pę 2:

mecz6: Rekord Skocz­ni vs Są Gor­si!13:00
mecz 7: Natio­nals vs Blu­eBer­ry14:00

Jeśli opóź­nie­nie nie będzie więk­sze niż godzi­na przed ostat­nim meczem zagra­my ich 7. Jeśli więk­sze, ostat­ni mecz prze­cho­dzi na 8:00 dnia następ­ne­go i wszyst­ko się prze­su­wa o godzi­nę.

Śro­da:

Kon­ty­nu­uje­my gru­pę 2:

mecz1: zwy­cięz­ca mecz6 vs zwy­cięz­ca mecz78:00
mecz2: prze­gra­ny mecz6 vs prze­gra­ny mecz79:00
mecz3: prze­gra­ny mecz1 vs zwy­cięz­ca mecz210:00

I tu koń­czy­my z grupą2 i zaczy­na­my gru­pę 3:

mecz4: Boru­ta vs NoLi­fe­Frags  — 11:00
mecz5: My Tu Tyl­ko Na Chwi­le vs Aqu­alis12:00
mecz6: zwy­cięz­ca mecz4 vs zwy­cięz­ca mecz513:00
mecz7: prze­gra­ny mecz4 vs prze­gra­ny mecz514:00

Tutaj bez wzglę­du na opóź­nie­nia skoń­czy­my przed meczem decy­du­ją­cym o awans z dru­gie­go miej­sca trze­ciej gru­py. Jeśli się nało­żą opóź­nie­nia z wtor­ku to gra­my aż do roze­gra­nia meczu 7.

Czwar­tek:

mecz1: prze­gra­ny mecz6 vs zwy­cięz­ca mecz78:00

i tu koń­czy­my gru­pę 3 i zaczy­na­my 4. W gru­pie 4 zaszła zmia­na. Z tur­nie­ju zre­zy­gno­wa­ła dru­ży­na Benc, a zastą­pi ją dru­ży­na Tęczo­we Motyl­ki.

mecz2: Nice2Know vs Adver­sa9:00
mecz3: RAK RONK vs Tęczo­we Motyl­ki10:00
mecz4: zwy­cięz­ca mecz2 vs zwy­cięz­ca mecz311:00
mecz5: prze­gra­ny mecz2 vs prze­gra­ny mecz312:00
mecz6: prze­gra­ny mecz4 vs zwy­cięz­ca mecz513:00

Roz­pi­skę ćwierć­fi­na­łów zro­bię wg. opu­bli­ko­wa­nej tabel­ki po zakoń­cze­niu meczy eli­mi­na­cyj­nych.

4) Przez cały czas trwa­nia tur­nie­ju będzie moż­li­wość kon­sump­cji. Zaku­pi­li­śmy dla Was cia­stecz­ka, palusz­ki, her­ba­tę (jest czaj­nik i ter­mo­sy), soki, mle­ko, kawę, cukier, jakiś chle­bek, pasz­te­ty, krem cze­ko­la­do­wy i orze­cho­wy, dże­my itp.

5) Oso­by zacho­wu­ją­ce się nie­wła­ści­wie, obra­ża­ją­ce innych gra­czy, prze­kli­na­ją­ce, oszu­ku­ją­ce itp. będą usu­wa­ne z tur­nie­ju ze skut­kiem natych­mia­sto­wym.

6) Nie będzie trans­mi­sji w inter­ne­cie — łącza na warsz­ta­tach jed­nak nie dają rady.

7) Zapra­sza­my na tur­niej nie tyl­ko gra­czy, ale też Waszych kibi­ców i zna­jo­mych.  Mecze będzie­cie mogli obej­rzeć przez rzut­nik w osob­nej sali nie prze­szka­dza­jąc gra­czom pod­czas roz­gryw­ki.

Eliminacje CS:GO w turnieju KPSW

W dniu dzi­siej­szym nasza szkol­na dru­ży­na e-spor­to­wa (Aqu­alis) wzię­ła udział w orga­ni­zo­wa­nym przez KPSW eli­mi­na­cyj­nym tur­nie­ju gry CS:GO w Nowym Ryn­ku. Odpa­dli­śmy w tur­nie­ju po prze­gra­nej 16:3 z dru­ży­ną, któ­ra w kolej­nej run­dzie zosta­ła zdys­kwa­li­fi­ko­wa­na. Admi­ni­stra­to­rem ser­we­rów do gry był nasz uczeń kla­sy pierw­szej — Mar­cin Kola­siń­ski. Zbie­ra­my doświad­cze­nie i oby­cie LANo­we. Jutro Aqu­alis weź­mie udział w swo­jej pierw­szej kolej­ce meczów w ramach Pol­skiej Ligi Klas E-spor­to­wych, a  za 3 dni star­tu­je­my z naszym tur­nie­jem LAN w budyn­ku warsz­ta­tów szkol­nych.  🙂